Nagrobki

viscount white, impalaSpecjalizujemy się w realizowaniu nagrobków ekskluzywnych i oryginalnych dopasowanych do gustu klienta i zaprojektowanych zawsze pod indywidualny wymiar. Zależy nam na tym, żeby każdy projekt był zrealizowany na najwyższym poziomie.

Do realizacji projektów używamy kamieni naturalnych o jak najwyższej odporności mechanicznej i wytrzymałości na środki chemiczne, dlatego przede wszystkim sugerujemy stosowanie granitów. Granity są najbardziej odpornymi kamieniami naturalnymi a wystepują w ogromnej ilości kolorów i układów barwnych.

Ponieważ dla nas kamieniarstwo to przede wszystkim sztuka to dbamy o wszystkie szczegóły przy tworzeniu nagrobków. Planujemy cały projekt od architektury otoczenia po sam nagrobek/pomnik. Dopasowujemy odpowiednie litery, chętnie sugrujemy co najlepiej ze sobą współgra, czy kłote litery, czy nakładane i jaki kolor dopasować do konkretnego kamienia.

W naszym zakresie zajmujemy się również ozdabianiem nagrobków dodatkowymi elementami, takimi jak: zdjęcia, krzyże, wizerunki Matki Bożej, Aniołów, Świętych. Wszystkie dodatki, które wykonane są z tworzyw innych niż kamień kupujemy we włoskiej firmie, tak by pozostać nadal przy najwyższej jakości.

Przy zamówieniach, kiedy decydujecie się Państwo na współpracę z Kamieniarstwem Kziród, wykonujemy wcześniejsze projekty w 3D nagrobki-czarny-absolut-blackoraz ich realistyczne wizualizacje, które ułatwiaja podjęcie ostatecznych decyzji przy podsumowaniu zamówienia. Przed realizacją podpisujemy umowę, wystawiamy faktury VAT.

Dla nas kamień to pasja i miłość od lat, ze względu na przekazywany z pokolenia na pokolenie fach, więc staramy się zawsze doradzić tak, by klient mógł otrzymać perfekcyjną realizację.