…czyli etapy powstawania płyty nagrobnej krok po kroku

W momencie, kiedy klient decyduje się na zamówienie nagrobka w naszej firmie podpisujemy dla bezpieczeństwa obu stron umowę na wykonanie danego zamówienia.
Ponieważ staramy się zawsze, aby obsługa naszych klientów była na najwyższym poziomie staramy się zawsze spotkać z klientem na cmentarzu, w miejscu gdzie ma być postawiony pomnik. Bardzo chętnie doradzamy jak najlepiej architektonicznie rozwiązać daną sytuację, jakiego kamienia użyć, jakiej wysokości nagrobek postawić i czym najlepiej wyłożyć podłoże wokół nagrobka, tak by wszystko wykonane było na wieczną trwałość.

Jeżeli klient chce skorzystać z naszych sugestii przygotowujemy projekty i wizualizacje danego pomnika. Możemy przygotować różne projekty do wyboru i użyć różnej kolorystki kamienia naturalnego look here. Wszystko tak by najlepiej trafić w gust klienta a jednocześnie zachować ład architektoniczny na cmentarzu.

Tutaj możecie Państwo zobaczyć przykładowe wizualizacje nagrobka wykonanego z Impali, nowoczesny projekt wykonany przez naszą firmę w tym roku. Przy początkowym etapie klient otrzymał od nas kilka propozycji, ostatecznie zastanawiał się nad dwiema:

Ostatecznie został wybrany nagrobek granitowy, propozycja nr1. I tak wyglądała realizacja:

Po zakończeniu prac spotykamy się z klientem na odbiór i podpisujemy protokół zdawczo-odbiorczy, finalizujemy transakcję.