Nagrobki z kamienia naturalnego

viscount white, impala

K&K Stone to firma, która już od ponad 30 lat specjalizuje się w realizowaniu oryginalnych nagrobków, dopasowanych do gustu Klienta i zaprojektowanych zawsze pod indywidualny wymiar. Zależy nam na tym, żeby każdy projekt był zrealizowany na najwyższym poziomie. Gwarantujemy szybką wycenę, indywidualny projekt wraz z wizualizacjami oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zamów wycenę poniżej już dzisiaj!

Wypełnij formularz poniżej lub zadzwoń bezpośrednio na 794 974 890.

Dlaczego my?

1. Wycena projektu w 24 godziny

2. Załatwiamy wszystkie formalności z władzami cmentarza, nie angażując w to Klienta

3. Kamienie najwyższej jakości oraz bardzo szeroki wybór materiału.

4. Przed rozpoczęciem prac dostarczamy klientowi projekt 3D wraz z wizualizacją, dzięki czemu można zobaczyć jak będzie wyglądał nagrobek w rzeczywistości.

Do realizacji projektów używamy kamieni naturalnych o jak najwyższej odporności mechanicznej i wytrzymałości na środki chemiczne, dlatego przede wszystkim sugerujemy stosowanie granitów. Granity są najbardziej odpornymi kamieniami naturalnymi a wystepują w ogromnej ilości kolorów i układów barwnych.

Ponieważ dla nas kamieniarstwo to przede wszystkim sztuka to dbamy o wszystkie szczegóły przy tworzeniu nagrobków. Planujemy cały projekt od architektury otoczenia po sam nagrobek/pomnik. Dopasowujemy odpowiednie litery, chętnie sugerujemy co najlepiej ze sobą współgra, doradzamy jak dobrać litery czy też jaki kolor dopasować do konkretnego kamienia.

W naszym zakresie zajmujemy się również ozdabianiem nagrobków dodatkowymi elementami, takimi jak: zdjęcia, krzyże, wizerunki Matki Bożej, Aniołów, Świętych. Wszystkie dodatki, które wykonane są z tworzyw innych niż kamień kupujemy we włoskiej firmie, tak by pozostać nadal przy najwyższej jakości.

Przy zamówieniach, kiedy decydujecie się Państwo na współpracę z K&K Stone, wykonujemy wcześniejsze projekty w 3D oraz ich realistyczne wizualizacje, które ułatwiają podjęcie ostatecznych decyzji przy podsumowaniu zamówienia. Przed realizacją podpisujemy umowę, wystawiamy faktury VAT.

Dla nas kamień to pasja i miłość od lat, ze względu na przekazywany z pokolenia na pokolenie fach, dlatego staramy się zawsze doradzić tak, by nasz Klient mógł otrzymać perfekcyjną realizację.

Zamów kontakt lub wycenę!

Jeżeli masz pytania dotyczące realizacji nagrobka lub chcesz zamówić wycenę wystarczy wypełnić formularz obok i opisać szczegóły projektu, a w 24 godziny oddzwonimy ze szczegółami.

Możesz także zadzwonić bezpośrednio na numer:

797 974 890

7 + 13 =