Luksus związany z projektowaniem nagrobków polega również na tym, że możemy szukać i proponować wyjątkowe kamienie, które zaskoczą naszych klientów. Jako trzecie już pokolenie, które w rodzinie zajmuje się sprzedażą i produkcją nagrobków wiemy, że wielu naszych klientów szuka często wyjątkowego kamienia granitowego na nagrobek. Z tego powodu staramy się co roku znajdować nowe kamienie i poszerzać naszą ofertę o wyjątkowe trwałe i piękne granity.

Poniżej chcemy zaproponować Państwu nagrobek luksusowy wykonany z bardzo trwałego granitu indyjskiego Star Gate. Przepiękna niemal czarna skała z drobnymi łuskami bronzytu o metalicznym połysku. Każda płyta będzie różniła się zawartością połyskującego bronzytu. Natomiast połysk ten nadaje niebywałej elegancji temu czego zazwyczaj szukają najbardziej wymagający klienci, czyli gładkiemu czarnemu kamieniowi.

granit-star-gate-plytaObraz powyżej przedstawia przykładową płytę Star Gate. Natomiast niestety bardzo ciężko jest ukazać na zdjęciu jej piękny metaliczny połysk.

Inne przykłady kamienia:

star_galaxy  granit-star-gate-plytka

Nagrobek z wykorzystaniem kamienia: